text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE FH400W, хоризонтален замрзнувачIDMK-19050
Нашата најниска цена
16.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.03.2019

GORENJE FH400W, хоризонтален замрзнувач. Бруто капацитет: 400 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 130 × 85 × 70 cm
Енергетски оддел A
Нето капацитет на замрзнувач 40l
Длабочина на кујнски апарати 70cm
Тип на замрзнувачи Хоризонтални
Бренд Gorenje
Тип на производ Замрзнувач