text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO CSA 29023 комбиниран ладилникIDEK000057595
Нашата најниска цена
15.999,00 ден
BEKO CSA 29023 комбиниран ладилник. карактеристики: Автоматско одмрзнување, Енергетска класа:A+ , Нето капацитет:270L, Капацитет на фрижидерот:175L, Капацитет на замрзнувачот:72L, Автономна работа...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKO CSA 29023 комбиниран ладилник. карактеристики: Автоматско одмрзнување, Енергетска класа:A+ , Нето капацитет:270L, Капацитет на фрижидерот:175L, Капацитет на замрзнувачот:72L, Автономна работа:18h, Потрошувачка на енергија:0,7kW/h, Ниво на бучава:39dB, Димензии:171x54x60cm
Енергетски оддел A+
Нето капацитет на ладилник 72l
Ширина на кујнски апарати Од 146 до 185cm
Бренд Beko
Тип на производ Замрзнувач