text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO Cs234022w Комбиниран ФрижидерIDEK000036785
Нашата најниска цена
18.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BEKO Cs234022w Комбиниран Фрижидер
Бренд Beko
Тип на производ Ладилник