text.skipToContent text.skipToNavigation
Beko RDV 6200 A, ладилникIDEK000013639
Нашата најниска цена
11.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Beko RDV 6200 A, ладилник. Ладилник со две врати. Автоматско одмрзнување. Енергетска класа:А. Нето капацитет: 228L. Капацитет на фрижидерот:179L. Капацитет на замрзнувачот:49L. Димензии:145х54х60cm
Тип на производ Ладилник