text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE R6191DW, Самостоен ладилник.IDEK000033900
Нашата најниска цена
22.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.03.2019

GORENJE R6191DW, Самостоен ладилник.
Тип на производ Ладилник