text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE RK6202EX, комбиниран ладилникIDEK000033904
Нашата најниска цена
25.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2018

GORENJE RK6202EX, комбиниран ладилник
Тип на производ Ладилник