text.skipToContent text.skipToNavigation
VOX КК 3200 ФрижидерIDEK000033442
Нашата најниска цена
15.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.03.2019

VOX КК 3200 Фрижидер, Бел, Три фиоки
Тип на производ Ладилник