text.skipToContent text.skipToNavigation
VOX КG 2600 ФрижидерIDEK000033426
Нашата најниска цена
12.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VOX КG 2600 Фрижидер, Сив, Надворешна комора,
Тип на производ Ладилник