text.skipToContent text.skipToNavigation
VOX ФрижидерIDEK000033451
Нашата најниска цена
10.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VOX Фрижидер,бел,надворешна комора,кг 2500
Тип на производ Ладилник