text.skipToContent text.skipToNavigation
VOX IКК 3500 Вграден ФрижидерIDEK000033445
Нашата најниска цена
20.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VOX IКК 3500 Вграден Фрижидер
Тип на производ Ладилник