text.skipToContent text.skipToNavigation
VOX KG 2600 ФрижидерIDEK000033420
Нашата најниска цена
13.390,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

VOX KG 2600 Фрижидер,црн,надворешна комора
Тип на производ Ладилник