text.skipToContent text.skipToNavigation
VOX KG 2600 ФрижидерIDEK000033436
Нашата најниска цена
11.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VOX KG 2600 Фрижидер,бел,надворешна комора
Тип на производ Ладилник