text.skipToContent text.skipToNavigation
VOX NF 3880 INOX ФрижидерIDEK000033452
Нашата најниска цена
21.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VOX NF 3880 INOX Фрижидер,3 Фиоки
Тип на производ Ладилник