text.skipToContent text.skipToNavigation
BOSCH Машина за перење WAN 28260BYIDEK000211247
Нашата најниска цена
30.680,00 ден
BOSCH Машина за перење WAN 28260BY. Технички карактеристики: Машина за перење Енергетска класа: A Капацитет на перење: 1 – 8 kg Број на вртежи: 1400 o/min Волумен на барабанот : 55 l Посебни програ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.08.2019

BOSCH Машина за перење WAN 28260BY. Технички карактеристики: Машина за перење Енергетска класа: A Капацитет на перење: 1 – 8 kg Број на вртежи: 1400 o/min Волумен на барабанот : 55 l Посебни програми: -Облека за лесно одржување,Темни алишта,Кошули/блузи,Спорт/фитнес,Брзо/Мешано,Алергија плус, Екстра краток 30’/15,Прекривачи,Мешано тивко/ноќно перење,Чистење на барабанот,плакнење/центрифуга/Волна-рачно перење,Свила VarioPerfect: избор на брзо или штедливо перење TouchControl копчиња: -Предперење, Start u,Температура,Старт/пауза со можност за покасно додавање,EcoPerfect, SpeedPerfect, Вода плус и додатно плакнење,избор на број на вртежина центрифуга/исклучување Приказ за текот на програмата , температура, број на вртежи, преостанато време и програмирање време вклучувајќи до 24h Потполно електронско управување со еден регулатор за сите програми за перење 3D-AquaSpar- систем Количинска автоматика EcoSilence Drive – тивок и долготраен инвертер мотор AntiVibration Design-повеќе стабилна и потивка машина Систем за препознавање на пена Контрола на нерамнотежата на барабанот Звучен сигнал за крај на програмата Опција за заклучување од деца Додаток за течен детергент Лесно за заклучување Димензии (В x Ш x Д): 84,8 x 59,8 x 55 Можност за вградување Ниво на бучавост: 55/76 dB (A) re 1pW
Бренд Bosch
Тип на производ Машина за алишта