text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE D724BL, кондензациска машина за сушењеIDMK-19035
Нашата најниска цена
18.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2019

GORENJE D724BL, кондензациска машина за сушење
Енергетски оддел B
Длабочина на кујнски апарати 60cm
Бренд Gorenje