text.skipToContent text.skipToNavigation
Плински шпорет FERRE C6340G-InoxIDEK000033301
Нашата најниска цена
11.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.03.2019

Плински шпорет FERRE C6340G-Inox
Тип на производ Шпорет