text.skipToContent text.skipToNavigation
VOX CHT 6001 IX Електричен шпоретIDEK000033437
Нашата најниска цена
19.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

VOX CHT 6001 IX Електричен шпорет,рамна плоча
Тип на производ Шпорет