text.skipToContent text.skipToNavigation
VOX EHB 604 Електричен шпоретIDEK000033418
Нашата најниска цена
11.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

VOX EHB 604,Електричен шпорет, Бел, 4 рингли, 60цм
Тип на производ Шпорет