text.skipToContent text.skipToNavigation
AIR Cooler освежувач и разладувач на воздух j162IDEK000075813
Нашата најниска цена
9.900,00 ден
AIR Cooler освежувач и разладувач на воздух j162. Карактеристики: Комплетнa функција Против комарци, Брзо ладење, Тивок звук, Јонизација, Овлажување, Управување на воздухот горе-доле , лево - десно...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.07.2019

AIR Cooler освежувач и разладувач на воздух j162. Карактеристики: Комплетнa функција Против комарци, Брзо ладење, Тивок звук, Јонизација, Овлажување, Управување на воздухот горе-доле , лево - десно, Далечинско управување, Задоволува Површина 15-20 м2, Проток на Воздух 1600 м3/ч, Резервоар за вода 10 л, Потрошувачка на вода 1 - 3 л / ч, Потрошувачка на струја 100 W, Димензии ШxДxВ 360*300*870
Бренд Vivax
Тип на производ Вентилатор