text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX FS-41TB вентилаторIDEK000074154
2.124,00 ден
Нашата најниска цена
1.699,00 ден
VIVAX FS-41TB стоечкиот вентилатор разладува со четири различни брзини на дување. Овој вентилатор со дијаметар на вртење од 40 cm и моќност од 50W можете да го прилагодите да дува во одреден посаку...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

VIVAX FS-41TB стоечкиот вентилатор разладува со четири различни брзини на дување. Овој вентилатор со дијаметар на вртење од 40 cm и моќност од 50W можете да го прилагодите да дува во одреден посакуван правец или да поставите автоматско хоризонтално вртење во широк лак. Прилагодлива исто така е и висината на вентилаторот кој може да ја подигнете до 1.30 m, а тивката работа на моторот придонесува да се чуствувате пријатно.
Бренд Vivax
Тип на производ Вентилатор