text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX FT-31T вентилаторIDEK000074158
1.188,00 ден
Нашата најниска цена
599,00 ден
VIVAX FT-31T вентилатор. Моќност 40W, големина 30цм, стоечки со осцилација, бела боја, гаранција 12 месеци. Разладува и опушта со три различни брзини на дување.Овој уред е практичен и не зазема мно...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2019

VIVAX FT-31T вентилатор. Моќност 40W, големина 30цм, стоечки со осцилација, бела боја, гаранција 12 месеци. Разладува и опушта со три различни брзини на дување.Овој уред е практичен и не зазема многу простор. Може да го прилагодите да дува во одреден посакуван правец, но исто така може да поставите автоматско вртење во лак од 90°.
Бренд Vivax
Тип на производ Вентилатор