text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелна греалкаIDEK000037983
3.999,00 ден
Нашата најниска цена
3.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.10.2019

Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелна греалка. Одлична за простории до 25м2. Брзо го затоплува просторот и нуди одлична комфорност во ладните зимски денови.
Бренд Iskra