text.skipToContent text.skipToNavigation
Thermor Evidence2 electronic 2500W, електричен панел конвекторIDMK-10646
Нашата најниска цена
5.900,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2019

Неверојатно економично, сигурно, безбедно, лесно за употреба и комфорно греење за станови, куќи, канцеларии.
Конвекторите на Тhermor имаат заоблени агли со што безбедноста на децата е загарантирана.
Бренд Thermor
Тип на производ Греалка