text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra PTC-2021L Ѕидна греалкаIDEK000079848
Нашата најниска цена
2.999,00 ден
Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка. Моќност: 2000W, Топлинска моќност: 1000W, 2000W, Индивидуални копчиња за регулација, 3 функции ладно, топло, вентилатор, Заштита на мотор од прегрејување, Далечинско,...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.10.2019

Iskra PTC-2021L Ѕидна греалка. Моќност: 2000W, Топлинска моќност: 1000W, 2000W, Индивидуални копчиња за регулација, 3 функции ладно, топло, вентилатор, Заштита на мотор од прегрејување, Далечинско, Тајмер, Подесување на тајмерот: до 7.5h, Индикатор на статус за ладно, топло, и Stand by. PTC (керамика) грејач, Монтажа на ѕид, Димензии на кутијата:260x57 x170. Гаранција 24 месеци.
Бренд Iskra
Тип на производ Греалици