text.skipToContent text.skipToNavigation
KYATO 3,5kW K12-ION++S инвертер клима уредIDEK000052079
23.528,00 ден
Нашата најниска цена
17.900,00 ден
KYATO 3,5kW K12-ION++S инвертер клима уред со I feel функција, јонизатор, 3,5kW моќност, A++ коефициент за ладење и коефициент 6,1 SEER, и А+ коефицинет за греење или 4 SCOP. Гаранција 36 месеци со...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.01.2019

KYATO 3,5kW K12-ION++S инвертер клима уред со I feel функција, јонизатор, 3,5kW моќност, A++ коефициент за ладење и коефициент 6,1 SEER, и А+ коефицинет за греење или 4 SCOP. Гаранција 36 месеци со редовен сервис на 12 месеци од овластени монтери.
Енергетска класа на ладење A+
Енергетска класа на греење A+
Бренд Vivax
Гаранција 36mj
Тип на производ Моно сплит клима уред