text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX COOL ACP-12CH35AEX 3,5kW клима уред + ГРАТИС калориферIDEK000068988
Нашата најниска цена
18.749,00 ден
VIVAX COOL ACP-12CH35AEX 3,5kW клима уред + ГРАТИС калорифер

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX COOL ACP-12CH35AEX 3,5kW клима уред + ГРАТИС калорифер. Карактеристики на клима уредот: Моќност 3,5KW. Потрошувачка 1095W за ладење и 1055W за грење на час. EER 3.21, COP 3.61. Идеална е за простории до 35м2. 

Капацитет на ладење (kW) 3,5
Капацитет на греење (kW) 3,8
Енергетска класа на ладење A
Бренд Vivax
Тип на производ Моно сплит клима уред