text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX COOL ACP12CH35AERIIDEK000211572
Нашата најниска цена
23.500,00 ден
VIVAX COOL ACP12CH35AERI

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX COOL ACP12CH35AERI
Бренд Vivax
Тип на производ Моно сплит клима уред