text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX COOL M DESIGN 3,5kW инвертер клима уред + ГРАТИС Wi Fi USBIDEK000035851
30.811,00 ден
Нашата најниска цена
26.189,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX COOL 12CH35AEMI, инвертер клима уред од 2017 година, капацитет на ладење 3.52kW, капацитет на греење 3,81kW, Енергетска класа за ладење А++, енергетска класа за греење: А+, SEER коефицинет: 6,1, SCOP коефициент: 4
Капацитет на ладење (kW) 3,5
Капацитет на греење (kW) 3,8
Енергетска класа на ладење A+
Бренд Vivax
Гаранција 36mj
Тип на производ Клима