text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX COOL R DESIGN 3,5kW инвертер клима уредIDEK000035848
Нашата најниска цена
27.647,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX COOL R DESIGN 3,5kW инвертер клима уред ACP-12CH35AERI Проверете зошто Vivax клима уредите се најпродавани во Хрватска. R дизајн серијата претставува најдобар размер на вложената и добиена цена на пазарот за клима уреди. Посебната 3D инвертер технологија овозможува значително штедење на енергија, тивко работење и долготраен квалитет. Внатрешната единица има био филтер и ионизатор што ја прават исклучително погодна за лица осетливи на нечист воздух додека надворешната единица има греачи на компресор и кондензатор правејќи го уредот ефикасен во режимот на греење. Сето тоа во енергетска класа А++ за ладење и А+ за греење. Сакате ли во секој момент да го контролирате вашиот клима уред, достапна ви е оваа опција преку WiFi модулот со кој можете да ги проширите функциите на овој уред. Освен вклучување и исклучување преку мобилната апликација поставете и тајмер, дознајте доколку Вашиот клима уред троши повеќе енергија и во кој режим работи, дијагностицирајте ги потенциалните дефекти.
Бренд Vivax
Гаранција 36mj
Тип на производ Клима