text.skipToContent text.skipToNavigation
Electrolux блендер ESB2500 IDEK000072828
Нашата најниска цена
2.499,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

Electrolux блендер ESB2300 Миксај, раздели и испи, миксер и спортскo шише во едно,300W, Волумен од шишиња 0,6 L,2 пластични шишиња отпорни на удар,2 ножа,1 брзина на работа,инокс постоље. 2 пластични и робусни садови. Садовите се 100% без BPA и не апсорбираат мисриси и вкусови. Благодарение на Tritan пластиката од која е направен, садовите се отпорни на пукање и оштетување. Моќност 300W
Бренд Electrolux
Тип на производ Миксер