text.skipToContent text.skipToNavigation
PHILIPS HR1393/00 сецкоIDEK000036558
Нашата најниска цена
2.099,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

PHILIPS HR1393/00 сецко од нерѓосувачки челик
Тип на производ Блендер