text.skipToContent text.skipToNavigation
TEFAL BL142A38 БлендерIDEK000211190
Нашата најниска цена
4.199,00 ден
TEFAL BL142A38 БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 300W КАПАЦИТЕТ НА САД 0,6 L 2 БРЗИНИ МЕЛНИЦА ЗА МЕЛЕЊЕ ОРАСИ,БАДЕМИ СЕЦКАЛКА ЗА СЕЦКАЊЕ СВЕЖО ОВОШЈЕ,ЗЕЛЕНЧУК ЕДНОСТАВЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

TEFAL BL142A38 БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 300W КАПАЦИТЕТ НА САД 0,6 L 2 БРЗИНИ МЕЛНИЦА ЗА МЕЛЕЊЕ ОРАСИ,БАДЕМИ СЕЦКАЛКА ЗА СЕЦКАЊЕ СВЕЖО ОВОШЈЕ,ЗЕЛЕНЧУК ЕДНОСТАВЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ
Бренд Tefal
Тип на производ Блендер