text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE R506E, резачIDMK-24226
Нашата најниска цена
3.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

GORENJE R506E, резач. Брановито брусен нож од не'рѓосувачки челик, гумирани ногарки
Бренд Gorenje