text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE VS110W, апарат за лепење на пластични кесиIDMK-24254
Нашата најниска цена
3.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

GORENJE VS110W, апарат за лепење на пластични кеси. Апарат за вакумирање. Мануелно отварање
Бренд Gorenje