text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX СЕТ Тостер TS-900 + Блендер SM-3502IDEK000074689
2.599,00 ден
Нашата најниска цена
1.999,00 ден
Vivax сет: Карактеристики на Vivax TS-900 Тостер: 2 отвори за леб, 6 различни интензитети на работа, функција одмрзнување на леб, Автоматско вадење на лебот и исклучување, Фиока за трошки. Карактер...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.12.2018

Vivax сет: Карактеристики на Vivax TS-900 Тостер: 2 отвори за леб, 6 различни интензитети на работа, функција одмрзнување на леб, Автоматско вадење на лебот и исклучување, Фиока за трошки. Карактеристики на Vivax SM-3502 Блендер: Капацитет на стаклен сад 0,6 литри, Моќност 350W, сад од Тритан, 2 брзини, Функција pulse. Гаранција 12 месеци.
Бренд Vivax
Тип на производ Блендер