text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000B + Шољи сет For Him and For HerIDEK000063092
1.460  ден
Цена
699  ден
VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000B + две шољи

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.10.2020

VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000B + две шољи
Акција Чистење на залиха