text.skipToContent text.skipToNavigation
Zanussi ZANCG21EB правосмукалка + Пегла Electrolux EDB1720IDEK000207343
4.398,00 ден
Нашата најниска цена
3.399,00 ден
Сет од Правосмукалка Zanussi ZANCG21EB + Пегла Electrolux EDB1720. Карактеристики на Zanussi правосмукалка ZANCG21EB: Zanussi правосмукалка ZANCG21EB Правосмукалка со вреќичка, номинална моќност на...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сет од Правосмукалка Zanussi ZANCG21EB + Пегла Electrolux EDB1720. Карактеристики на Zanussi правосмукалка ZANCG21EB: Zanussi правосмукалка ZANCG21EB Правосмукалка со вреќичка, номинална моќност на моторот 600W, енергетска вредност: A/D/B/D, ниво на бучава: 80dB, мека облога на тркала, индикатор за наполнетост на вреќичката, должина на кабел 4.5м, работен радиус 7.3м, 1 хартиена вреќичка во пакетот, филтер на моторот, двослоен излезен филтер, комбинирана BANO четка, комбинирани мали додатоци, две метални цевки. Карактеристики на Electrolux пегла EDB1720: 2200 W, проток на пареа: 0-30 g/min, парни удари 90 g/min, функција за вертикална пареа, сад за вода 250 ml, долен дел од нерѓосувачки челик.

Бренд Electrolux
Тип на производ Пегла