text.skipToContent text.skipToNavigation
Adler 3133, кујнска вагаIDEK000067569
Нашата најниска цена
1.359,00 ден
Adler 3133, кујнска вага. Оценува 7 клучни хранлива параметри: калории, натриум, јагленохидрати, растителни влакна, протеини, масти и холестерол на пондерирани храна или состојки. Капацитет 5кг. То...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Adler 3133, кујнска вага. Оценува 7 клучни хранлива параметри: калории, натриум, јагленохидрати, растителни влакна, протеини, масти и холестерол на пондерирани храна или состојки. Капацитет 5кг. Точност до 1g. База на податоци на 999 различни прехранбени производи. Може да меморира и повика до 99 евидентирани хранливите вредности. 5мм калено стакло платформа
Бренд Adler
Тип на производ Кујнска вага