text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE KT05W Кујнска вагаIDEK000067542
Нашата најниска цена
1.590,00 ден
GORENJE KT05W Кујнска вага/Електронска/Ultra Slim дизајн/Модерен дизајн/Прецизност од 1 gr: 1 g/Функција - Tara/Моментален приказ на тежината на дисплејот/Патентирана сензорска технологија/Лесно чи...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.10.2019

GORENJE KT05W Кујнска вага/Електронска/Ultra Slim дизајн/Модерен дизајн/Прецизност од 1 gr: 1 g/Функција - Tara/Моментален приказ на тежината на дисплејот/Патентирана сензорска технологија/Лесно чистење/Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
Бренд Gorenje
Тип на производ Дигитални ваги