text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE BM1200BK Апарат за пешење лебIDEK000067538
Нашата најниска цена
4.990,00 ден
GORENJE BM1200BK Апарат за пешење лебСад кој се отстранува премачкан со слој кој не се лепи/Број на садови за печење леб: 1/Големина на лебот: 2/Избор на големина на лебот: 900 - 1.200 g/Број на oд...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

GORENJE BM1200BK Апарат за пешење лебСад кој се отстранува премачкан со слој кој не се лепи/Број на садови за печење леб: 1/Големина на лебот: 2/Избор на големина на лебот: 900 - 1.200 g/Број на oднапред дефинирани програми: 12/Програма за растење на тестото/Звучен сигнал/Функција за одржување на топлината/Продолжено печење и по прекин на електрична енергија/Одложен старт/Автоматска подготовка на тесто/Програма за леб без глутен/ Сад за мерење/Лажичка за дозирање/Гумена подлога на садот за поголема стабилност/Автоматско исклучување за дополнителна сигурност/Куќиште: Пластика + метал/Моќност на грејачот: 800 W/Должина на приклучен кабел: 1 m
Бренд Gorenje
Тип на производ Пекачи на леб