text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX HOME Сет: Правосмукалка VC-1606 + Пегла IR-2200SSID EK000412216

VIVAX HOME Сет: Правосмукалка VC-1606 + Пегла IR-2200SSID: EK000412216

Cyber Week понудата е ОВДЕ!. Акцијата трае од 29.11. од 00:00ч. до 03.12. до 09:00ч.

2.999 ден
Цена
2.499 ден
VIVAX Правосмукалка VC-1606 + Пегла IR-2200SS Моќност на правосмукалката: 1600W Моќност на пеглата: 2200W Гаранција на двете: 12 месеци   ...  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 02.12.2021

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

  • VIVAX Правосмукалка VC-1606 + Пегла IR-2200SS
  • Моќност на правосмукалката: 1600W
  • Моќност на пеглата: 2200W
  • Гаранција на двете: 12 месеци

 

VIVAX HOME Сет: Правосмукалка VC-1606 + Пегла IR-2200SS е одлична комбинација од два неопхони апарати за вашиот дом, по одлична цена и супер каректеристики.

Правосмукалката има моќност од 1600W, а капицитетот на вреќичката за прашина е 2l. Има индикатор за наполнетост на вреќичките, а можете да користите и платнени и хартиени вреќички. Должината на кабелот е 5m, има плус пластична четка, а цефката е расклоплиива во два дела. 

Пеглата има моќност од 2200W, капацитетот на резервоарот за вода е 0,32l, површината за пеглање е направена од нерѓосувачки челик, а имензијата на површината е 205cm2. 

Двата апарати имаат гаранција од 12 месеци. 

 

 

 

Тип на производ Рачни правосмукалки
Бренд Vivax