text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE JC803O СоковникIDEK000064640
Нашата најниска цена
3.890,00 ден
GORENJE JC803O Соковник Моќност на моторот (max): 800 W/Квалитетен нож од не'рѓосувачки челик/Не'рѓосувачки челик/Филтер од фина мреж/Можност да се стави цело овошје/Лесно чистење/Автоматско исфрла...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.10.2019

GORENJE JC803O Соковник Моќност на моторот (max): 800 W/Квалитетен нож од не'рѓосувачки челик/Не'рѓосувачки челик/Филтер од фина мреж/Можност да се стави цело овошје/Лесно чистење/Автоматско исфрлање на пулпа On/off копче и копче за регулирање на вртежите/Центрифугално цедење/Регулација на брзината/Број на брзини за лесно ракување: 3/Четка за лесно чистење/Вакумски ногарки за совршена стабилностСигурносен прекинувач за совршена безбедност/Пластична брава/Волумен на садот за сок: 1 l/Волумен на садот за пулпа: 2,4 l/Куќиште: Пластика + метал/Боја: Инокс/Моќност на моторот (max): 800 W/XXL отвор за дозирање/Должина на приклучен кабел: 1 m
Бренд Gorenje
Тип на производ Соковник