text.skipToContent text.skipToNavigation
˄
Severin 3562, соковникIDEK000020817
Цена
2.690  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2020

Severin 3562, електричен бокал. Капацитет на садот за отпадоци од 500 мл. Отстранлив сад за остатоци. Сад за сок со капацитет од 500мл. 2 брзини. Цедалка и сито од нерѓосувачки челик. Гумени ногарки. Кабел за складиранње