text.skipToContent text.skipToNavigation
Професионален тостер DOKUMIX DT-30 INOXIDEK000033298
Нашата најниска цена
5.190,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

Професионален тостер DOKUMIX DT-30 INOX
Тип на производ Тостер