text.skipToContent text.skipToNavigation
Професионален тостер DOKUMIX DT-30IDEK000033299
Нашата најниска цена
4.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.01.2019

Тостер DOKUMIX DT-30
Тип на производ Тостер