text.skipToContent text.skipToNavigation
Професионален тостер MAXIIDEK000033300
Нашата најниска цена
7.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.02.2019

Професионален тостер MAXI
Тип на производ Тостер