text.skipToContent text.skipToNavigation
Electrolux ЕАТ7800 тостер IDEK000072973
Нашата најниска цена
3.519,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.09.2019

Electrolux ЕАТ7800 тостер. Спецификации за производот: моќност 980W, седум степени на јачина, електронска регулација на моќност на печење ,одстранлив сад за трошки, место за намотување на кабелот, функција за одмрзнување, решетка за подгревање, LCD екран со тајмер за време.

Моќност во вати 980W
Боја Инокс
Бренд Electrolux
Тип на производ Тостер