text.skipToContent text.skipToNavigation
Професионална фритеза MF- 5+5IDEK000033316
Нашата најниска цена
9.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.01.2019

Професионална фритеза MF-5 + 5
Тип на производ Фритеза