text.skipToContent text.skipToNavigation
TEFAL FF123130 ФритезаIDEK000211175
Нашата најниска цена
3.599,00 ден
TEFAL FF-123130 ФРИТЕЗА МОЌНОСТ 1600 W КАПАЦИТЕТ ДО 1 КГ КАПАЦИТЕТ НА МАСЛО 1,8 Л -ФИКСЕН САД ТРАЕН МЕТАЛЕН ФИЛТЕР СТАКЛЕН ПРОЗОРЕЦ БОЈА - БЕЛА

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

TEFAL FF-123130 ФРИТЕЗА МОЌНОСТ 1600 W КАПАЦИТЕТ ДО 1 КГ КАПАЦИТЕТ НА МАСЛО 1,8 Л -ФИКСЕН САД ТРАЕН МЕТАЛЕН ФИЛТЕР СТАКЛЕН ПРОЗОРЕЦ БОЈА - БЕЛА
Бренд Tefal
Тип на производ Фритеза