text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE MG1800SJW, машина за мелење месоIDEK000078140
Нашата најниска цена
5.990,00 ден
GORENJE MG1800SJW, машина за мелење месо. Карактеристики: Моќност:1800 W, Капацитет на мелење:2,2 kg/min, Лесно чистење, Метално куќиште, On/Off Копче, Син индикатор, Реверзибилна функција, Додатоц...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

GORENJE MG1800SJW, машина за мелење месо. Карактеристики: Моќност:1800 W, Капацитет на мелење:2,2 kg/min, Лесно чистење, Метално куќиште, On/Off Копче, Син индикатор, Реверзибилна функција, Додатоци за мелење месо: 2, Додатоци за подготовка на сок, колбаси и колачи: 1, Простор за сместување на кабелот, Гумени ногарки за стабилност, Заштита од прегревање за дополнителна безбедност, Куќиште: Пластика + метал, Должина на приклучен кабел: 1 m, Димензии (ШxВxД): 30,6 × 29 × 20 cm, Димензии на амбалажата (ШxВxД): 42,6 × 32,6 × 26 cm, Нето тежина на апаратот: 4,2 kg, гаранција 24 месеци.
Бренд Gorenje
Тип на производ Апарат за мелење на месо